KONST / Litografier / Färglitografi 16152082
nr 1615 2082
Kai Pihl
(1894-1978), Danmark
Signerad, numrerad 13/200, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 70x54 cm, yttermått inklusive ram: 85x67 cm
Kai Pihl, dansk bildkonstnär född 1894, död 1978.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:08:02
21/4 01:24:45
300 kr
22/4 19:55:29
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr